Legújabb termékcsoportunk: zsírfogó szűrődobozok,kör km. légcsatornákba!
ÚJDONSÁG!
ÜVEG frontlapos légszelepek fényes és matt felülettel Prémium megjelenés családi házakba,közösségi terekbe!
Személyes átvétel esetén, árukiadás
Hétfő-Csütörtök: 14.00 és 17.00 óra között lehetséges!
(Érd Szirtes u 7. telephely - nem üzlet!)
Társaságunk lehetőség szerint futárszolgálattal küldi el a megrendelt termékeket, megrendelőinkhez.
- Egynapos szállítás
- Országos hálózat
- SMS értesítő a futár telefonszámával
- Bankkártyás fizetési lehetőség a futárnál
GLS Ügyfélszolgálat:
A spikocsöveket, a 3 m-es HAMINOX és W-form csöveket tartalmazó rendeléseket ,csak telephelyi kiszolgálással tudjuk teljesíteni,előre egyeztetett időpontban!
Flexibilis légcsatornára lenne szüksége?

Szeretne megbízható flexibilis légcsatornához jutni? Ajánljuk figyelmébe a Combiflex és Greyflex típusokat, amelyek nem okoznak csalódást!
A különböző légtechnikai és hővisszanyerős rendszerekhez gyakran alkalmaznak flexibilis légcsatornákat. Elsősorban a könnyű szerelhetőségüknek köszönhetik népszerűségüket, felhasználásukkal egyszerűen, gyorsan kiépíthetők a rendszerek. Másrészt mivel nagyon egyszerűen hajlíthatók, sokkal könnyebben alkalmazkodnak az adott környezethez is.
Ahhoz, hogy az emberek megtapasztalják az elemek előnyeit, mindenképp megbízható márkát, típust kell választani. A kínálatunkban elérhetők a magas elvárásoknak megfelelő flexibilis légcsatornák, a Combiflex és Greyflex elemek biztosan nem okoznak idő előtt csalódást.
Combiflex, antisztatikus kivitelben
Az antisztatikus flexibilis légcsatornák képesek ellenállni a szikráknak, felhasználásukkal sokkal biztonságosabb munkakörnyezetet lehet kialakítani. Sajnos már egy kisebb szikra is elegendő a bajhoz, így, ha az adott területen gyakran keletkeznek szikrák, mindenképp célszerű a Combiflex típusokat választani.
Greyflex lapszabászatokba, fafeldolgozókba
Legyen szó bútorgyárakról, fafeldolgozókról vagy akár hegesztéstechnikai cégekről, területükön mindenképp szükség van ipari elszívókra. Légcsatornájukkal kapcsolatban mindenképp követelmény a nagy mechanikai szilárdság, a Greyflex pedig maximális megfelel ezen elvárásoknak.
A Greyflex flexibilis légcsatornái jól tűrik az intenzív igénybevételt, hosszú éveken át gond nélkül kiszolgálják az üzemeket, és biztosítják a megfelelő körülményeket.
Octoplus rendszerhez is flexibilis légcsatorna
A hővisszanyerős rendszerek kiépítéséhez ajánlani szoktuk az Octoplus szigetelt padlócsatorna elemeket. Ezek között az érdeklődők szintén megtalálhatják a flexibilis légcsatornákat, amelyek antibakteriális belső réteggel rendelkeznek.
A flexibilis elemek ez esetben is nagy segítséget nyújtanak, általuk a rendszer gördülékenyen kiépíthető.
Ha bővebb információkra lenne szüksége, keressen bennünket bizalommal a megadott elérhetőségeinken!

A VÁLASZTÉK folyamatosan bővül,kérjük látogasson vissza később is!







