Cikkszám: KL-8X75/160-OC
Kiszerelés: 1 db
OSZTÓDOBOZ, 8X75MM CSŐCSATLAKOZÁSSAL, 1XNA160MM BE/KIMENETTEL, 8DB TÖMÍTÉSSEL, GALVANIZÁLT ACÉL
kis beépítési magasság
Jelenleg nincs raktáron, de előrendelhető!
A választott opciók feláraival növelt ár!
A kategória további termékei:
Ajánlott termékek:
(19 177 / )
Műanyag rács Szűrővel
Részletek
Kosárba
Rendelésre 3-5 nap
(6 096 / db)
Szeletes, vagy préselt kivitelű 90°-os könyökidom gumitömítéssel,horganyzott acélból.
Hajlítási sugár: r = 1 x D (Ø630.ig), R=0.75 x D (Ø710-től
RészletekKosárba
Új
(45 339 / db)
OSZTÓDOBOZ, 12X75MM CSŐCSATLAKOZÁSSAL, 1XNA160MM BE/KIMENETTEL, 12DB TÖMÍTÉSSEL, GALVANIZÁLT ACÉL
Részletek
Kosárba
Új
Előrendelhető 4-6 hét
(724 / db)
VÉGDUGÓ OSZTÓDOBOZHOZ, 75MM, PE-HD
RészletekKosárba
Kör keresztmetszetű merev hangcsillapító horganyzott acélból. 50 mm-es szigetelésvastagsággal
Maximális rendszernyomás – 1000 Pa
Maximális üzemi hőmérséklet – 400°C
A termék teljes hossza 1 méter.
Külön ajánlat alapján rendelhető 600 és 900 mm-es hosszban is. A diagram az 1000mm hosszú típus értékeit mutatja. SzIMBÓLIKUS KÉP a gyártmány küllemében eltérhet a képen láthatótól!
(889 / db)
CSŐKAPCSOLÓ, 110mm HOSSZBAN, PE-HD, 75MM
(559 / db)
TÖMÍTŐ GYŰRŰ, 75-ÖS CSŐHÖZ, DOBOZHOZ, EPDM ANYAGBÓL
(66 040 / tekercs)
Alkalmazási terület:
  • csillagpontos légtechnikai rendszerekhez;
  • padlózatban vagy vagy födémben betonréteg alatt elhelyezhető;
  • vázszerkezetben vagy falhoronyban a vakolat alatt beépíthető;
  • szellőztető és légkondicionáló és hővisszanyerős berendezésekhez;
befúvásra vagy elszívásra
(64 770 / tekercs/50m)
Alkalmazási terület:
befúvásra vagy elszívásra
(91 440 / tekercs/50m)
OSZTÓDOBOZ, 10X75MM CSŐCSATLAKOZÁSSAL, 1XNA160MM BE/KIMENETTEL, 10DB TÖMÍTÉSSEL, GALVANIZÁLT ACÉL
RészletekAjánlatkérés
(559 / db)
VÉGDUGÓ FLEXI CSŐHÖZ, 75MM, PE-HD