OP ISDB200-45 • Szigetelt 45°-os könyök NA 200mm
Cikkszám: HC030500001200
Kiszerelés: 1 db
A választott opciók feláraival növelt ár!
További információk a termékről:
Kivitel
  • 3 méretnagyságban kapható - NA125, NA160 és NA200 mm
  • Sima belső fal -> alacsony nyomásveszteség
  • Alacsony hővezető képesség - λ=0,029 W/mK
  • 100%-ban kompatibilis az OctoPLUS rendszerrel és a szabványos szellőzőberendezésekkel
  • Két 45°-os idom összekapcsolható egy 90°-os idomhoz
  • Legmagasabb légtömörségi osztály ATC1 (EN 17192)
    • KÉRJE TÁJÉKOZTATÓ ANYAGUNKAT!
A kategória további termékei:
Új
(6 350 / db)
Háromlépcsős szűkítő, amely lehetővé teszi a légcsatorna átmérő változtatását NA125, 160 vagy 200 mm között. A felesleges átmérőjű részt le kell vágni.
RészletekKosárba
Új
(13 970 / db)
Belső átm = 160mm  Külső átm =190mm
RészletekKosárba
Rögzítőkonzol NA125, 160 és 200 mm-es méretekhez. Az átgondolt kialakításnak köszönhetően az OctoPLUS szigetelt csatornarendszer elemek felszerelése villámgyorsan elvégezhető.
A konzolok sorba vagy párhuzamosan csatlakoztathatók, lehetővé téve a csatornák pontos vezetését.
Ajánlott termékek:
Az felső bővítő csatlakozó gyűrű két vagy több osztódoboz függőleges összekötésére használják.
Belső Átm =200mm Külső átm.= 234mm
BelsőÁm =125mm KülsőÁm =159mm
Az oldalsó bővítő csatlakozó modul két vagy több osztódoboz vízszintes összekötésére használják.
(87 630 / csomag)
Nagy sűrűségű polietilénből készült flexibilis cső PE-HD, 1 tekercs = 50 m
Kivitel
  • Antibakteriális belső réteg 99%-os hatékonysággal, laboratóriumi vizsgálatokkal megerősítve
  • Könnyű telepítés, nem szükséges könyökidom
  • Kis átmérő a falakon vagy mennyezeteken belüli könnyebb beépítéshez
  • Nagyon jó zajcsökkentés a duplafalú csőszerkezetnek köszönhetően
  • A legmagasabb légtömörségi osztály - ATC1 az EN 17192 szabvány szerint
Két OP Flex 75 mm-es csőszakasz összekötésére szolgáló csatlakozó. A csatlakozóhoz két 75 mm-es tömítés tartozik, amelyek igény esetén külön is rendelhetők.